Každé tváři sluší jiný tvar slunečních brýlí. Víte jaké brýle sluší vám?

Každému tvaru obličeje sluší více tvarů slunečních brýlí, pro které se můžete rozhodnout.

photo-1456421385613-d0666bb96b78

  • Máte štěstí, pokud máte oválný tvar obličej. Ten je považován za ideální tvar. Sluší vám v podstatě jakékoliv tvary slunečních brýlí.
  • Lidé, kteří mají kulatý obličej, by se měli rozhodnout pro obdélníkové nebo čtvercové tvarování slunečních brýlí. Aviatorky také vypadají skvěle na okrouhlé tváři. Podívejte se, jak kouzelně vypadají celebrity jako Jack Black nebo Queen Latifah s pilotky na tváři.
  • Sluneční brýle, zvané kočičí oči a kulaté rámy budou dobře vypadat na obličeji ve tvaru srdce. Nikdy nenoste sluneční brýle, které budou širší než je šířka vašeho čela.
  • Máte čtvercovou tvář jako Kareena Kapoor? Pak sáhněte po sportovních tvarech, kulatých nebo oválných brýlích. Pilotky také vyhovují čtvercovému tvaru obličeje. Určitě nenoste čtvercové rámy na brýle, zvýrazníte tím nedostatky a hranatost vaší tváře.
  • Pokud máte podélný obličej jako Sarah Jessica Parker, můžete jít do nadrozměrných velikostí. Velkoformátové rámy zmírní délku a přidají šířku vaší tváři. Nejlepší je vyhnout se menším tvarům slunečních brýlí a dioptrických rámů.

Nyní, když znáte typy tvarů obličeje a tvary slunečních brýlí, znáte odpověď, jak najít dokonalé sluneční brýle a váš výběr bude mnohem jednodušší. Brýle vám musí správně sedět a mají také zvýraznit ty nejlepší vlastnosti vašeho obličeje. Zatímco si vyberete správný rám na dioptrické nebo sluneční brýle, nejprve si určetě svůj tvar obličeje. Buďte styloví a dokonalí s vašimi novými dokonalými slunečními brýlemi.

Tak, tvar brýlí už máte, můžete se vyřádit na barvě rámu a skel. Každou sezónu je trendy něco jiného, ale pokud jdete po klasice, která vám bude slušet, tím nic nezkazíte. Vždy je lepší, když vám brýle sluší jako když jsou dokonale „in“, ale na vaší tváři jsou zcela od věci.

Určitě investujte do kvalitních značkových brýlí, které vám určitě déle vydrží, ale hlavně zaručí kvalitu skel a jejich UV ochranu proti škodlivému UV záření. Pokud byste přece jen potřebovali poradit, doporučuji navštívit www.brandhunter.cz. Mají bohatou nabídku a velmi ochotný zákaznický servis.

Označeno ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *